Kartal Psikolog Kartal Psikologe Kartal Psikolog Kartal Psikolog

Pendik psikolog

Pendik psikolog neden gitmeliz soruna en iyi yanıt; günlük hayatın koşturmacasından, yoğun iş stresinden, ikili ilişki problemlerinden ve daha bir sürü stres unsurundan şikayetçi olmanız çok normaldir. Bu unsurlar sebebi ile kendinizi güçsüz ve yorgun hissedebilir, hatta bazen umudunuzu ve içinizdeki enerjiyi kaybedebilirsiniz. İçinden çıkılmaz gibi görünen sorunların üstesinden gelebilmek, içinizdeki enerji potansiyelini tekrar açığa çıkarmak ve depresyon semptomlarından kurtulmak için Pendik’teki Sena Ekici Psikolog Danışmanlık Ofisimizi ziyaret edebilirsiniz.

Psikologdan Yardımı

Psikologdan yardım almak çekinilecek veya korkulacak bir şey değildir. Ayın belirli günleri kendinizi daha iyi hissetmek için kendinize ayırdığınız bir zaman gibi düşünebilirsiniz. Siz farkında olmadan günlük hayatınızı etkileyen duygu durumlarını engellemek ve içinde bulunduğunuz problemlerden kurtulmak için Psikoloğa başvurmak çok önemlidir. Sena Ekici Pendik Psikolojik Danışmanlık ofisimize gelerek Kaygı bozukluğu, öfke kontrolü, özgüven eksikliği, iletişim bozuklukları, sınır koyma, psikolojik travma, depresyon gibi siz farkında bile olmadan günlük hayatınızı zorlaştıran sorunlara çözüm getirebilirsiniz. Bu psikolog seansları ile kendinizi daha mutlu hissedebilir, hayattan ve yaşadıklarınızdan keyif alabilir hale gelir ve ikili ilişkilerinizde daha doğru kararlar verebilirsiniz. Bu sayede korkularınızdan kurtulmak ve hayallerinize doğru emin adımlarla yürümek tahmininizden çok daha kolay olacaktır.

Pendik psikolog

Günlük hayatınızı ve karakterinizi etkileyen ve geçmişten gelen travmalarınız varsa artık sizi yönetmelerine izin vermeyin. Pendik’te konumlanan Sena Ekici Psikolog Danışmanlık ofisimizden randevu alarak geçmiş travmalarınızdan kurtulmanız mümkündür. Bu sayede hayatınıza daha özgür ve konforlu devam edebilir, ikili ilişkilerinizde doğru kararlar alabilir ve hayatınıza büyük bir özgüvenle tekrar yön verebilirsiniz. Sırtınızdan atacağınız travmaların yükü ile rahatlayacak ve özgürleşeceksiniz. Travmalarınızın sizi yönetmesine izin verme durumunuzun önüne geçerek hayatınızda alacağınız yeni kararları travmalarınızın yönetmesine dur demiş olacaksınız. Daha özgüvenli, önyargılardan uzak ve korkusuz bir hayata merhaba diyebilirsiniz.

Pendik Sena Ekici Psikolojik Danışmanlık Ofisimizden randevu alarak sahip olduğunuz psikolojik zorlukları atlatabilirsiniz. Obsesif kompülsif bozukluk, panik atak, psikosomatik bozukluklar, yeme bozuklukları, obezite, anoreksiya nevroza ve yutma bozukluğu gibi hayatınızı etkileyen tüm problemleri bir psikolog desteği ile atlatabilirsiniz. İçinden çıkılması zor gibi görünen, günlük hayatınızı ve ilişkilerinizi derinden etkileyen tüm bu rahatsızlıklar için Pendik’teki Sena Ekici psikolog kliniğimizden randevu alabilir, bizimle birlikte tüm sorunların üstesinden gelebilirsiniz.

Pendik Çocuk Psikolog

Aynı zamanda Pendik Sena Ekici Psikolojik Danışmanlık Kliniğimizde çocukların yaşadığı tüm psikolojik zorluklar için de tedaviler uygulanmaktadır. Sizin için belki de en değerli kişi olan çocuğunuzun günlük hayatını ve yeni çevrelere adaptasyonunu etkileyen zorluklarla başa çıkmasına yardımcı olabilirsiniz. Çocuklar genellikle ailelerinin yanında rahat ve özgüvenli davranışlar sergilerler. Ancak okulda ve yeni çevrelerde zorluk yaşayabilirler. Bu zorlukların genel sebebi özgüven eksikliği ve Hiperaktivite bozukluğudur. Çocukların daha gelişme çağındayken bu problemlerle baş etmeye çalışmasını ebeveynler olarak asla istemeyiz. Sena Ekici Psikolog Danışmanlık Kliniğimizin Pendik ofisini ziyaret ederek çocuğunuz için yardım alabilirsiniz. Hiperaktivite ve dikkat eksikliği, uyku problemleri, okula uyum sağlamada zorluk, özgüven eksikliği, alt ıslatma, depresyon, stres ve korku, yeme problemleri ve fobileri için Pendik Sena Ekici Psikolog Kliniğimizden destek alabilir, çocuğunuzun daha mutlu ve konforlu bir hayata sahip olmasına yardımcı olabilirsiniz.

Aynı zamanda cinsel ve fiziksel istismar, kayıp ve yas yaşama, travma ve travma oluşturabilecek bir olay yaşama gibi çocuğunuz üzerinde önemli bir etki oluşturabilecek olumsuz durumlar yaşanması halinde zaman kaybetmeden bir psikologdan yardım almanızı öneririz. Küçük yaşta kolaylıkla atlatılabilecek bu psikolojik duygu durumlarının ilerde içinden çıkılmaz sorunlara dönüşmesine engel olabilirsiniz.

Pendik psikolog randevusu almak için iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca dnıışan yorumlarımız için Doktor Takvimi sitesine gözatabilirsiniz.

%d blogcu bunu beğendi: